Kontakt

 
ESTEVE AS
Aadress: Rae põik 10, 76806 Paldiski, Eesti Vabariik
Telefon: +372 654 1500
Faks: +372 654 1502
esteve@esteve.ee
Reg. nr. 14253182
KMKR nr. EE101969749
 

Töötajate kontaktid

 

Juhtkond

Ants Ratas

Ants Ratas

Juhatuse liige
Tel: +372 6541 500
E-mail: ants.ratas@esteve.ee

Üllar Raad

Üllar Raad

Tegevjuht / Direktor
Tel: +372 654 1501
E-mail: yllar.raad@esteve.ee

Administratsioon

Birgit Laev

Birgit Laev

Juhiabi
Tel: +372 654 1500
E-mail: birgit.laev@esteve.ee

Mare Poom

Mare Poom

Personalijuht
Tel: +372 654 1508
E-mail: mare.poom@esteve.ee

Tatjana Mjasnikova

Tatjana Mjasnikova

Töökaitse spetsialist
Tel: +372 658 0403
Mob: +372 5887 2700
Faks: +372 658 0404
E-mail: tatjana.mjasnikova@esteve.ee

Puiste- ja projektkaubad

Urmas Urgard

Urmas Urgard

Osakonna juhataja
Tel: +372 658 0405
Mob: +372 502 0987
Faks: +372 658 0404
E-mail: urmas.urgard@esteve.ee

Stividor (24 tundi)

Tel: +372 510 4338
E-mail: stividor@esteve.ee

Ro-Ro

Allan Luik

Allan Luik

Osakonna juhataja
Tel: +372 674 2555
Mob: +372 509 9416
E-mail: allan.luik@esteve.ee

Siim Parbo

Siim Parbo

Stividor (sõiduautod)
Tel: +372 674 2555
Mob: +372 512 3848
E-mail: siim.parbo@esteve.ee

Laoteenistus

Mati Mägi

Mati Mägi

Osakonna juhataja
Tel: +372 654 1510
Mob: +372 517 9878
E-mail: mati.magi@esteve.ee

Svetlana Vaksaar

Svetlana Vaksaar

Osakonna juhataja asetäitja
Tel: +372 654 1510
Mob: +372 5567 3004
Faks: +372 654 1512
E-mail: svetlana.vaksaar@esteve.ee

Sergei Antonov

Sergei Antonov

Stividor
Tel: +372 674 1046
Mob: +372 514 8407
Faks: +372 674 1046
E-mail: sergei.antonov@esteve.ee

Riina Uint

Riina Uint

Laoarvestaja
Tel: +372 654 1511
Faks: +372 654 1512
E-mail: riina.uint@esteve.ee

Kaie Salin

Kaie Salin

Laoarvestaja
Tel: +372 654 1511
Faks: +372 654 1512
E-mail: kaie.salin@esteve.ee

Lao üldtelefon

Tel: +372 518 7215
E-mail: ladu@esteve.ee

Tollivormistus

Reigo Aavik

Reigo Aavik

Osakonna juhataja
Tel: +372 674 1741
Mob: +372 503 6505
E-mail: reigo.aavik@esteve.ee

Laevade agenteerimine

Argo Viikvald

Argo Viikvald

Laevaagent / IT administraator
Tel: +372 658 0407
Mob: +372 513 3955
E-mail: argo.viikvald@esteve.ee

Taivo Tooming

Taivo Tooming

Laevaagent
Tel: +372 658 0407
Mob: +372 503 4515
E-mail: taivo.tooming@esteve.ee

Tehnoloogia osakond

Valeri Šabanov

Valeri Šabanov

Osakonna juhataja
Tel: +372 674 1049
Mob: +372 518 7841
Faks: +372 674 1049
E-mail: valeri.sabanov@esteve.ee

Dmitri Zemljakov

Dmitri Zemljakov

Tehnoloog
Tel: +372 674 1049
Mob: +372 5886 4439
Faks: +372 674 1049
E-mail: dmitri.zemljakov@esteve.ee

Tehnikaosakond

Arvet Adson

Arvet Adson

Osakonna juhataja
Tel: +372 658 0400
Mob: +372 503 8631
E-mail: arvet.adson@esteve.ee

Marko Lõhmus

Marko Lõhmus

Osakonna juhataja asetäitja
Tel: +372 658 0400
Mob: +372 520 5124
E-mail: marko.lohmus@esteve.ee

Raamatupidamine

Kaja Tomingas

Kaja Tomingas

Pearaamatupidaja
Tel: +372 654 1503
Faks: +372 654 1505
E-mail: kaja.tomingas@esteve.ee

Marianne Vainküla

Marianne Vainküla

Raamatupidaja
Tel: +372 654 1504
Faks: +372 654 1505
E-mail: marianne.vainkyla@esteve.ee

Arved / Invoices

Arved palume saata
E-mail: arve@esteve.ee

 

Google Streetview


Vaata kaarti suuremalt